O firmie

Grupa Ratmed istnieje na rynku już ponad 15 lat. W tym czasie z powodzeniem przeszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób z udzielania pierwszej pomocy. W szkoleniu wzięły udział firmy, instytucje, ośrodki nauki jazdy, szkoły, przedszkola, żłobki, osoby fizyczne itp.

Wyróżnia nas jakość!

Oferujemy profesjonalne szkolenia przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę ratowników medycznych, absolwentów Ratownictwa Medycznego po studiach wyższych, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zespołach pogotowia ratunkowego. Wykładowcy posiadają wymagane uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów pierwszej pomocy (poparte referencjami).

Obejmują one wykłady teoretyczne, ćwiczenia na fantomach, ćwiczenia sytuacyjne, symulacje zdarzeń nagłych.

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Kursy prowadzone są przy użyciu projekcji multimedialnych oraz środków dydaktycznych tj. fantomy do resuscytacji (co najmniej 10), fantomy pozoracyjno-ewakuacyjne, schematy postępowań, apteczki, defibrylatory AED, zestawu imitacji ran oraz sprzętu medycznego używanego w pierwszej pomocy.

W programie naszych kursów uwzględniamy najnowsze międzynarodowe wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji dotyczące postępowania w nagłych stanach zagrożenia życia i zdrowia.

Po ukończeniu szkolenia osoba potrafi zachować się w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, udzielić szybkiej i sprawnej pomocy poszkodowanemu oraz prawidłowo kontaktować się ze służbami ratunkowymi.

Proponowane przez nas szkolenia każdorazowo dostosowujemy do profilu i specyfiki zainteresowanego oraz zakresu zagrożeń zawodowych jego pracowników.

 

Dziękujemy za zaufanie.

GRUPA RATMED

ul. E. Orzeszkowej 6/7, 59-220 Legnica

NIP 691-220-25-70

DANE KONTAKTOWE

Tel. 609 333 330
Adres e-mail: biuro@gruparatmed.pl

facebook

SZKOLIMY ZGODNIE Z WYTYCZNYMI:

erc

logo itls

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 r. Grupa RATMED | POLITYKA PRYWATNOŚCI